1.    
 2.     Витончений вигин вій

Витончений вигин вій

12.11.2017

Чарівність жіночих очей досягається завдяки розкішним віям, витончено вигнутим догори. Що робити, якщо прекрасна дама не має природного вигину вій, який так чарує всіх? Не варто впадати у відчай! Існує кілька методів штучної завивки вій.

Способи завивки вій

Жінкам, охочим мати вигнуті вгору вії, слід визначитися, яким способом завивки вій вони хочуть скористатися: за допомогою щипців, туші, хімічної завивки або термічної обробки. Те, що підходить одній дамі, протипоказано іншого. Тому у всіх цих методів є плюси і мінуси. Розглянемо характеристики кожного способу завивки вій.

Завивка вій тушшю

найпопулярніший спосіб завивки вій — це їх завивка подкручивающей тушшю. Цей метод не потребує великих зусиль, додаткових витрат і великої витрати часу. До його недоліків можна віднести:

 • вартість туші: чим вона дорожче і якісніше, тим крутіше виходить вигин;
 • досягнутий результат   короткотривалий.

Завивка вій щипцями

У продажу є спеціальні щипці для підкручування вій. Позитивним в їх використанні є:

 • швидкість додання віям бажаного вигину;
 • щадна турбота про віях, завдяки матеріалу, з якого щипці виготовлені.

До недоліків методу можна віднести:

 • щоденна завивка вій щипцями не завжди позитивно позначається на їх стані: поступово вони стають ослабленими і тонкими, що небезпечно, не дивлячись на те, що волоски вій оновлюються кожні 3 місяці;
 • сира і волога погода, сильний вітер можуть швидко зруйнувати зроблений вигин вій;
 • неакуратність у зверненні щипцями травмує вії.

Правила завивки вій щипцями

Щоб правильно користуватися щипцями для завивки вій, необхідно дотримувати наступні правила:

 • проробляти цю процедуру необхідно, не поспішаючи. Поспіх призведе до того, що при захопленні вій біля основи, можна защипнути верхню повіку, що болісно;
 • підкручувати вії слід ДО нанесення на них туші, інакше вії стануть більш крихкими і ламкими;
 • перед кожною процедурою слід промивати щипці і праску гарячою водою або знезаражувати їх потоком гарячого повітря з фена;
 • перевіряти стан щипців на предмет появи в них зсувів або різного роду пошкоджень, що може призвести до защемлення вій та їх обриву;
 • при виявленні «втоми» вій, на час припиніть їх завивку, в цей час корисно провести курс лікування спеціальними маслами.

Рекомендується короткі вії завивати у самої підстави, роблячи три коротких захоплення, які дадуть більш стійкий результат, ніж один тривалий захоплення. Довгі вії слід завивати уздовж довжини, роблячи також три захоплення. Слід пам’ятати, що не варто затискати щипці дуже сильно, щоб не допустити завивки вій під неприродним кутом.

Жінки, охочі завити вії «віялом», повинні дотримуватися наступний порядок рухів: центральну частину вій завивати вгору, вії зовнішнього краю — у напрямку до скроні.

При фарбуванні вій слід пам’ятати, що волога і рідка туш можуть їх випрямити. Тому краще всього користуватися густий і сухий тушшю, яка добре прокрас вії, додавши їм обсягу.

Термічна завивка вій

Додати віям кокетливий вигин можна за допомогою їх термічної обробки. Для цього вії обробляються спеціальним приладом, який, впливаючи на них безпечною температурою, змінює їх форму, загинаючи вгору. Цей метод дозволяє досягти більш стійкого результату. Його недоліком є те, що вії залишаються загнутими не так довго, як хотілося б жінці.

Хімічна завивка вій

Щоб полегшити життя прекрасним дамам, рекомендуємо їм зробити довготривалу хімічну завивку вій. Виконується вона у майстра, протягом 40-50 хвилин. На спеціальний валик накручуються вії. Потім вони обробляються відповідними складами: першим — для створення завитка, другим — для його фіксації. Після цього на вії наноситься живильний масляний складу.

Існує три техніки хімічної завивки вій: комплексна, прикоренева і на завиток.

Найбільш популярною є комплексна завивка, яка не тільки надає віям вигин, але і робить їх візуально довгими і об’ємними.

За допомогою цієї процедури:

 • завиваються навіть самі короткі і прямі вії;
 • досягається візуальне збільшення густоти і довжини вій, роблячи погляд глибоким і виразним;
 • забезпечується бажаний ефект на три місяці.

Якщо цю процедуру поєднати з фарбуванням вій, то з’явиться можливість відмовитися від застосування туші, що значно економить час і гроші.

Хімічна завивка вій — процедура, не заподіює шкоди, якщо, звичайно, вона виконується досвідченим майстром. Крім того, вигин вій, зроблений цим методом, не перешкоджає носіння лінз або окулярів, подкрашиванию вій тушшю, відвідування басейну, сауни і т. д.

До недоліків хімічної завивки вій можна віднести:

 • поява під час процедури легкого печіння в очах, що вказує на те, що її виконує недосвідчений майстер, який неправильно завдав розчин на вії. У цьому випадку необхідно промити очі холодною водою;
 • знебарвлення вій фіксуючими засобами, по закінченні процедури, рекомендується провести їх фарбування;
 • обов’язкове проведення відновлювального догляду — нанесення спеціальних масок на основі касторової або обліпихової олії;
 • проведення коректувальної процедури з-за відростання з часом нових прямих війок, які бувають помітними на тлі їх загнутих сестер.

Робіть себе красивою і будьте щасливі!

Написати коментар